Plastická a estetická medicína

Dva nejdůležitější faktory úspěšné plastické operace jsou výběr správného chirurga a správné kliniky. V našem zařízení pro plastickou a estetickou medicínu disponujeme moderně vybavenými zdravotnickými pracovišti – s perfektně proškoleným personálem.

Standard dokonalé individuální péče nám umožňuje poskytovat kvalitní služby kosmetického zkrášlení, které si naši klienti zaslouží. Poskytujeme komplexní plánování léčby a dodržujeme přísné standardy, abychom zajistili hladký průběh operace a dosažení výsledků, které si přejete.

Rozhodnutí podstoupit plastickou či estetickou operaci je jedním z největších rozhodnutí, které může člověk učinit

Chápeme, že pacienti, kteří zvažují operaci, chtějí tu nejlepší péči a nejlepší možné výsledky. Víme, že potenciální pacienti chtějí najít nejlepšího plastického nebo estetického chirurga. Proto s potěšením nabízíme konzultace, abychom měli jistotu, že jsou pacienti se svým rozhodnutím spokojení, a abychom věděli, že je pro ně naše klinika ideální zařízením.

Snažíme se, aby naši pacienti byli spokojení, a záleží nám na vás jako na člověku – nejen jako na klientovi. Záleží nám na vašem vzhledu a zdraví – víme, že nám naši klienti důvěřují, a proto se k nim budeme chovat jako k členům vlastní rodiny.

Objednat nezávislou konzultaci

Na klinice plastické a estetické medicíny se můžete spolehnou na ty nejvyšší standardy

Naše zařízení plastické a estetické medicíny sídlí v moderních budovách, které byly navrženy tak, aby fungovaly jako moderní lékařské centrum pro estetickou a plastickou chirurgii s nejmodernějším dostupným vybavením. Zařízení byla speciálně vyvinuta tak, aby zohledňovala každou jednotlivou složku, která zlepšuje péči o pacienty. Zajišťují soukromí při přístupu, eliminují viditelnost z okolních ulic a zohledňují všechny faktory, které prokazatelně zlepšují zkušenosti pacientů.

Konzultovali jsme většinu dostupné lékařské literatury a studie publikované v časopisech o plastické chirurgii, zkoumali jsme a implementovali každé doporučení, které zlepšuje výsledky pacientů, s cílem vytvořit nejlepší kliniku plastické chirurgie nejenom v České republice.

V rámci našich služeb jsme schopní zajistit:

  • Krok 1 – Konzultace: Konzultace jsou vždy zdarma. Je to naše příležitost, jak poznat vaše představy a potřeby. Poté se s vámi podělíme o naše odborné znalosti a doporučení založené na více než 10 letech zkušeností a stovkách spokojených klientů.
  • Krok 2 – Procedura: V den zákroku přijdete plně připraveni a s důvěrou ve výsledek, protože váš chirurg je mezinárodně uznávanou špičkou ve svém oboru. Proběhne plánovaný zákrok a následně se probudíte mírně unavení. I po zákroku je každý pacient pod profesionálním dohledem a neustále se o něj stará proškolený personál.
  • Krok 3 – Následná kontrola: Každého pacienta vidíme druhý den po operaci. Většina z nich považuje své nepohodlí za velmi dobře zvládnutelné díky lékům na tlumení bolesti. Naše pooperační sestra vás provede každým krokem vaší rekonvalescence a zodpoví všechny vaše dotazy.

,,Pokud vaše operace vyžaduje celkovou anestezii, naši anesteziologové vám ji podají a zůstanou s vámi, zatímco naši chirurgové budou provádět celou operaci."

Plastická a estetická chirurgie je neustále se vyvíjející lékařská věda. Měnící se techniky, sofistikované technologie a nové myšlenky činí z této oblasti vzrušující a stále se zdokonalující obor medicíny. Naši chirurgové cestují na sympozia a konference, aby zůstali nejen v obraze s nejnovějšími pokroky, ale také aby se podělili o své znalosti a zkušenosti s ostatními chirurgy a učili revoluční chirurgické techniky, jejichž průkopníky operují na naší klinice plastické a estetické chirurgie.