Prémiová chirurgie

Rozsáhlé změny postupně mění náš systém poskytování zdravotní péče. Nové technologické vymoženosti a lepší služby dostupné ambulantně podporují masivní odklon od tradičních zdravotnických zařízení. Současně pacienti požadují pohodlnější a nákladově efektivnější zdravotní péči. To jsou trendy, na které se snažíme reagovat v rámci naší služby prémiové chirurgie.

Náš tým je odhodlán spolupracovat na poskytování výjimečné péče všem našim pacientům

Jedním z nejvýznamnějších trendů v současné zdravotní péči je přesun chirurgických zákroků z lůžkového do ambulantního prostředí. Nemocnice jsou stále důležitými poskytovateli ambulantní chirurgie, nicméně ztrácejí podíl na trhu ve prospěch časově efektivnějších ambulantních chirurgických center. S rozvojem lékařských technologií a možností vybavení se některé zákroky stávají proveditelnějšími v ambulantním prostředí, protože lékaři zavádějí minimálně invazivní techniky.

  • Chirurgické centrum je určeno výhradně pro ambulantní operace. Proto můžeme pacientům nabídnout komfortní alternativu k tradičnímu nemocničnímu zařízení.
  • Vřelé prostředí a zvýšená míra individuálního přístupu našeho personálu minimalizují stres, který je s operací často spojen.
  • Centrum disponuje vysoce kvalifikovaným týmem zdravotních sester speciálně vyškolených v oblasti chirurgické a pooperační péče.

V rámci našich služeb jsme schopní zajistit:

  • ošetření úrazů: Ošetření standardních drobných poranění včetně sádrových a jiných fixací.
  • chirurgie ruky: Ošetření úrazů ruky včetně chronických a degenerativních onemocnění ruky – syndrom karpálního tunelu, Dupuytrenova kontraktura, lupavé prsty a další.
  • obecná chirurgie: Výkony z oblasti ambulantní chirurgie – excise, exstirpace, ošetření akutních a chronických ran atd.
  • proktologie: Vyšetření a léčba onemocnění konečníku, jako jsou hemoroidy, trhliny píštěle atd.

Chirurgické zákroky v současné době realizují naši zkušení lékaři v moderním zařízení v části Dačické nemocnice.